0

SHANGRI-LA BOSPHORUS

 

İSTANBUL’UN EN KEYİFLİ AKŞAMÜSTÜ ÇAY SAATİ KIŞ TEMASI

Şehrin en ayrıcalıklı akşamüstü buluşma adresi Shangri-La Bosphorus, Istanbul, sizleri kış temalı çay saatine davet ediyor!

Asya’nın mistik dünyasını Türk ve Osmanlı dokusuyla buluşturan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, şehirde adeta özel bir ritüele dönüşen Akşamüstü Çay Saati’ini, eşsiz kış konseptinde sunuyor.

Daha adımınızı atar atmaz kendinizi saraylardan ilham alan büyülü atmosferinde kaybedeceğiniz Shangri-La Bosphorus, Istanbul Lobby Lounge’ta benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un çay saati menüsünde enfes sunumlarıyla limonlu kek, fındıklı, portakallı veya çikolata parçacıklı beze, vanilyalı makaron, çilek ve vanilyalı Panna Cotta, cevizli tart, Hindistan cevizli marshmallowahududulu pasta ve daha birçok lezzetçayın yanında tatlıdan vazgeçemeyenler için özenle sunuluyor. Peynirli ve jambonlu mini sandviç, tavuklu wrapsalatalık ve labne peynirli mini sandviçmantarlı kiş, Çarşamba pidesi, börek çeşitleri de Shangri-La Bosphorus, Istanbul ‘‘Akşamüstü Çay Saati’nin tuzlu seçenekleri arasında menüde yer alıyor.

Şıklığın ve konforun bir arada olduğu Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Lobby Lounge’ta, özenle hazırlanan Akşamüstü Çay Saati’ni, şehrin yoğunluğundan uzaklaşarak, sevdikleriyle alışmışın dışında bir çay keyfi yapmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Her günü 14.30 – 18.30 saatleri arasında servis edilen Akşamüstü Çay Saati, kişi başı 99 TL fiyatıyla sunuluyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 275 88 88’i arayabilirsiniz.

.